Chapadla, draci i vlkodlačice do každé ložnice!

12:51

Tak tyhle hračky od společnosti Bad Dragon jsou něco, co nemůže chybět v ložnici nikoho se zálibou ve speciálním potěšení.

Kluci a holky z firmy Bad Dragon se nám totiž rozhodli splnit sny o těch nejbizarnějších tvorech a tvarech. A musím říct, že se jim to minimálně na první pohled povedlo velmi dobře.

Máte chuť na draka?


Takže pokud by se vám zachtělo  trochy chapadel či snad nějakého démona, nebo snad toužíte konečně vyzkoušet, jaké je to pořádně ošukat dračici, máte konečně šanci. Já si ji rozhodně uniknout nenechám, takže se v budoucnosti můžete těšit na recenzi.

Nebo raději vlkodlačici?
Fantasii se meze nekladou

Našli jste nějakou hračku, která na vás zanechala zvláštní dojem? Dejte mi vědět v komentářích, ráda se nechám inspirovat. :-)


Zatím se můžete podívat na oblíbené unboxing video, se slečnou, která má z dárku radost vskutku nefalšovanou. You Might Also Like

2 komentářů

  1. Som rad ze sa ešte venuješ blogu a dokonca že si objavila môj najobľúbenejší obchod na erotické pomôcky. Sám mam odtiaľ vlkodlaka a moc sa im podaril.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Je to takové slabší, ale mám plány velkolepého návratu. :-) A komentář je rozhodně motivující se do toho opravdu pustit. :-)

      Vymazat

Popular Posts